سرپیک برش طرح زینسر آلمان |

به دلیل تغییرات روزانه قیمت ها برای اطلاع از قیمت بروز اجناس با ما تماس بگیرید

2,250,000 تومان
تماس بگیرید
توضیحات محصول مشخصات محصول نظرات

معرفی و خرید سرپیک برش طرح زینسر آلمان

سرپیک برش با نام زینسر در مدل چینی نیز توانسته است از برندهای مشابه خود در صنعت برشکاری پیشه بگیرد و این مدل نیز از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است.در بازار دو نوع سرپیک برش طرح زینسر موجود میباشد
۱-سرپیک برش طرح زینسر درجه ۱
۲-سرپیک برش طرح زینسر درجه ۲

... خرید جدیدترین دستگاه های جوش و برش با قیمت های مقطوع از ابزار جوشا ...


همانطور که میدانید سرپیک برش زینسر ساخت کشور آلمان بوده که چین توانسته طرح آن را در بازار به صورت مرغوب برای برشکاریهای صنعتی و سخت تولید و عرضه کند که قیمت آن برای مصرف کنندهای عزیز مناسب می باشد.سرپیک برش طرح زینسر چینی همانند اصلی(آلمان)به صورت ۲تیکه که توسط یک مهره به هم وصل میشود دقیقا مشابه اصلی و دارای لوازم مانند:
گونیا و پرگار
کلاهک برش
سوزن یا همان(نازل)
سوزن پاک کن یا همان نازل پاک کن
اچار مخصوص باز کردن قطعات
بدنه سرپیک برش معمولا از برنج تولید میگردد. ولی دسته آن از محصولی بجز برنج تا از سردی دست دراثر برخورد با جنس برنج جلوگیری شود.

... خرید تجهیزات جوش و برش با بهترین کیفیت از سایت ابزار جوشا ...

ویژگی سرپیک برش طرح زینسر آلمان

سر پیک برش طرح زینسر آلمان جز محصولات باکیفیت در برشکاری با هوا بوده که می تواند با سرعت بالا حرارت را به سطح فلز برساند. از ویژگی های خاص این دستگاه می توان به بدنه فلزی آن اشاره کرد که در مقابل حرارت کاملا مقاوم است. این دستگاه بهترین ابزار برای برشکاری است که سرعت و قدرت را به صورت همزمان دارد. سرپیک از اجزای مختلفی از جمله دسته برشکاری، فک برش و ۴ نازل یک کلاهک و قرقره و پرگار تشکیل شده که هر کدام عملکرد مختص به خود را دارند. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به وزن سبک آن اشاره کرد که به راحتی جابجا می شود و وزن آن دست را خسته نمی کند. نازل های این دستگاه سایزهای مختلف دارند و هر کدام مصارف خاصی را به خود اختصاص می دهند. فک برش این محصول دارای یک کلاج یا اهرم فشار است که برای خارج کردن گاز اکسیژن و شروع برشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. دسته برش دارای سطح کیفی بالایی بوده و با حرارت زیاد خراب نمی شود. دسته دارای دو شیر تنظیم فشار است که به کمک آنها می توان گاز خارج شده را تنظیم کرد.

برند
زینسر

ارسال دیدگاه

طراحی و سئو توسط شرکت نرم افزاری دبل کلیک