فلش بک هوابرش و جوش رو دسته |

به دلیل تغییرات روزانه قیمت ها برای اطلاع از قیمت بروز اجناس با ما تماس بگیرید

350,000 تومان
تماس بگیرید
توضیحات محصول مشخصات محصول نظرات

معرفی و خرید فلش بک هوابرش

فلش بک هوا برش وسیله ای ایمنی برای جلوگیری از برگشت شعله آتش به سمت مخزن اکسیژن و گاز میباشد فلش بک هوا برش دارای سه مدل میباشد:
فلش بک پشت دسته
فلش بک دوسر شیلنگ(بین شیلنگی)
فلش بک مانومتری

... خرید جدیدترین دستگاه های جوش و برش با کیفیت عالی از ابزار جوشا ...


برگشت شعله با سرعت بسیار زیاد اتفاق می افتد.این زمان آنقدر کوتاه است که فرصت به شما نمیدهد تا شیر های روی سرپیک را بسته و از برگشت آتش به داخل مخزن جلوگیری کنید.فلش بک باعث میشود که آتش در همان نقطه متوقف شود این وسیله بسیار لازم برای ایمنی لازم جوشکاری و یا برشکاری میباشد.
مواردی که باعث میشود شعله به داخل مخزن برگردد:
۱-نشتی در قسمتهای سرپیک جوش و یا برش
۲-خراب بودن ناز جوش و برش
۳-خالی بودنه یکی از کپسول های اکسیژن و یا گاز 
۴-استفاده از لوازم روغنی(روغنی بودن دست و یا نازل)
۵-فرسودگی در متعلقات جوش و برش و شیلنگ
۶-انسداد و یا پارگی شیلنگ هوابرش

... برای خرید دستگاه فلش بک هوابرش از ابزار جوشا کلیک کنید ...

ویژگی فلش بک هوابرش و جوش رو دسته

برای افزایش ایمنی در جوشکاری نیاز است تا جوشکاری از فلش بک هوابرش و جوش رو دسته استفاده کنند. فلش بک در مدل‌های مختلف طراحی می شود و امکان نصب آن روی دسته و پشت دسته وجود دارد. برای جلوگیری از برگشت آتش به سمت کپسول اکسیژن و سیلندر باید این قطعه کوچک در مسیر نصب گردد. از ویژگی های مهم آن می توان به فلزی بودن بخش اصلی فلش بک اشاره کرد که مقاومت آن را در برابر حرارت دو چندان می کند. این قطعه وزن سبکی دارد از این رو به راحتی جابجا و نصب می شود. از دیگر ویژگی های فلش بک می توان به ساختار خاص آن اشاره کرد که جلوی گاز برگشتی را گرفته و با مسدود کردن مسیر مانع از بروز حادثه می شود. این وسیله ایمنی بر اساس استانداردهای روز طراحی شده و دارای سایزهای مختلف است. مدل دو سر شیلنگ آن قابلیت نصب بین شیلنگ دوقلو و کپسول را دارد. این مدل چون وزن بیشتری دارد کمتر استفاده می شود. فلش بک هوابرش و جوش رو دسته بدنه ای مواج دارد و خطوط ایجاد شده در انتهای آن باعث می شود تا بهتر مسیر گاز را مسدود کند. 

ارسال دیدگاه

طراحی و سئو توسط شرکت نرم افزاری دبل کلیک